wtorek, 11 marca 2014

Wyniki rozdania świec i lampionu


Witam!
Wraz z firmą Kalia zorganizowałam dla was rozdanie trzech świec i lampionu. Zabawa była prowadzona na moim fanpage'u i tutaj na blogu. Niestety na blogu bardzo mało osób wyraziło chęć wzięcia udziału z rozdaniu, a warunkiem rozlosowania nagrody było minimum 30 zgłoszeń. Zgłosiły się nitstety tylko 23 osoby. W takim przypadku (tak jak napisałam) rozlosuję nagrodę blogową wśród osób biorących udział w zabawie na facebook'u.
Przechodząc do rzeczy:
Zwycięzcą, który zgarnia dwie świece kawowe jest...Lampion oraz średnią święcę kawową wygrywa...Gratuluję i czekam na kontakt do końca tygodnia. Zwycięzców proszę o napisanie do mnie maila na adres: luckywoman0108@gmail.com. Jeśli nie zrobicie tego do niedzieli wylosuję kolejnego zwycięzcę :)
Wszystkim pozostałym osobom biorącym udział w zabawię dziękuję i obiecuję, że znów za jakiś czas zorganizuję dla was kolejne rozdanie.
Za niedługo zorganizuję także rozdanie na blogu z okazji zbliżających się 800 obserwatorów (mam nadzieję), bo jest już was bardzo dużo i trzeba was jakoś nagrodzić za towarzyszenie mi w blogowej przygodzie :*

21 komentarzy:

 1. Dziękuję! Te świece były moim marzeniem - jak widać one NAPRAWDĘ się spełniają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice blog dear =) I am your new follower , check out my blog I hope u can follow back =)
  http://obsessionwithfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Z tą chęcią udziału w rozdaniu tak bywa - u mnie też póki co tylko jedna osoba wyraziła chęć choć zestaw jest ciekawy :(

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...